remote-control-sound-settings-from-tablet_169016-23468
closeup-computer-parts_144627-1089

معرفی علم بینایی ماشین

از میان شاخه های هوش مصنوعی ، شاید کاربردی ترین آن ها کامپیوتری و مکانیزه کردن سیستم های بینایی باشد. دامنه کاربرد این شاخه از فناوری در حال رشد ، بسار وسیع است و از کاربردهای عادی مانند کنترل کیفیت خط تولید و نظارت ویدیویی گرفته تا فناوری های جدید از جمله خودرو های خودران را در بر می گیرد. راهکارهای بینایی ماشین که به صورت متداول در اتوماسیون خطوط تولید و کنترل کیفیت محصولات مورد استفاده قرار می گیرند ، از قسمت های مختلفی شامل سنسورهای تصویر برداری (دوربین) ، لنز ، تجهیزات روشنایی و نرم افزار تشکیل شده اند. به منظور ایجاد راهکار بهینه ، نحوه انتخاب و همخوانی این عناصر از دیدگاه فنی و هزینه ای از اهمیت بسزایی برخوردار است. علاوه بر این موارد . جنبه های دیگری از قبیل ملزومات محیط و محدودیت های موجود برای تعامل و یکپارچه سازی سیستم بینایی با سیستم اتوماسیون موجود نیز می بایستی مورد توجه قرار گیرد. از سایر کاربردهای بینایی ماشین می توان به سیستم های شمارنده سرعت بالا، ابعاد برداری قطعات صنعتی و صنایع رباتیک اشاره نمود.

معرفی شرکت فنی و مهندسی بینا صنعت ویرا

BINA SANAT VEERA

شرکت بینا صنعت ویرا با هدف توسعه علوم بینایی ماشین و هوش مصنوعی در صنایع، فعالیت خود را در سال ۱۳۹۶ آغاز نمود بینا صنعت با به کارگیری خبره ترین نیرو های بومی در زمینه هوش مصنوعی، مهندسی مکانیک، مهندسی الکترونیک، مهندسی مخابرات، مهندسی کنترل، مهندسی رباتیک و بازرگانی همواره در تلاش است تا بهترین راهکارهای عملی در زمینه فعالیت خود به مشتریان ارائه دهد.

شرکت بینا صنعت طی دوران فعالیت خود و همکاری با شرکتها و صنایع مختلف ، خدمات و پروژه های متنوعی شامل اجرای خطوط کنترل کیفی محصولات ، اتوماسیون خطوط تولید با استفاده از فناوری های بینایی ماشین و هوش مصنوعی ، فراهم سازی تجهیزات رباتیک برای بهینه سازی صنایع و غیره ارایه کرده است.

01
از کجا آمدیم!

تاریخچه و سرگذشت شرکت بینا صنعت ویرا

به لطف موقعیت دفاتر شرکت واقع در شهرک فناوری خودرو و پارک علم و فناوری تبریز ، بینا صنعت ویرا دقیقا در قلب نوآوری و در کنار عالی ترین مراکز تحقیقاتی و دیگز شرکت های فناور فعالیت کرده و با ارتباط با سایر مراکز همواره در تلاش برای بروز رسانی تکنولوژی و دانش فنی خود می باشد.

شرکت بینا صنعت ویرا با داشتن دفتر تجاری در شهر دانگوان چین در زمینه واردات محصولات مرتبط با اتوماسیون صنعتی ، بینایی ماشین و انواع تجهیزات صنعتی از معتبرترین برندهای اروپایی و آمریکای ، همواره متعهد است تا بهترین محصولات و خدمات مورد نیاز مشتریان خود را در حداقل زمان و با کمترین هزینه ممکن فراهم سازد.

02
چه اهدافی داریم!

توانمندی های شرکت بینا صنعت ویرا

03
در آینده شگفت انگیزتان خواهیم کرد!

همکاری با شرکت ها و تولید کنندگان مختلف

به منظور ارائه یک تجربه خرید شخصی به شما، سایت ما از کوکی ها استفاده می کند.
سیاست کوکی.
شما می توانید فیلد هایی که میخواهید مقایسه صورت بگیرد را انتخاب کنید.
  • تصویر
  • شناسه محصول
  • امتیاز
  • قیمت
  • وضعیت موجودی محصول
  • افزودن به سبد خرید
  • توضیحات
برای پنهان کردن نوار مقایسه، بیرون را کلیک کنید
مقایسه کنید
منوی اصلی منو دسته بندی جزئیات تماس با ما :
در ویرا ویژن به دنبال چه هستید؟